Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Mobiilsideteenused

eSIM

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Enne eSIM-i tellimist veenduge, et teie seadmel oleks eSIM-tugi. Kui soovid endale eSIMi, pöördu Elisa esindusse või helista 6 600 600.

Elektrooniline SIM-kaart ehk eSIM on virtuaalne SIM-kaart, mis laetakse su seadmesse, et kasutada mobiilside teenuseid. Füüsilise kaardi sisestamise asemel on sul võimalus installida see enda seadmesse QR-koodiga.
eSIM asendab eraldi füüsilise SIM-kaardi ja võimaldab teil tellimust kasutada ilma traditsioonilise füüsilise SIM-kaardita.

Hea teada!

  • Kui eSIMi profiil peaks telefonist kustuma (nt tehaseseadete lähtestamine), saad eSIMi samas seadmes uuesti seadistada.
  • Kui kasutad eSIMi nutikellas, kuid tahad kellaga helistades telefoniga sama numbrit kasutada, vormista kõigepealt MultiSIM teenus.
  • Kui eSIMiga seotud seade vajab remonti, tuleb paranduse ajaks kasutusele võtta uus SIM kaart. Seadme tagastamisel saad sama eSIMi profiili uuesti telefoni laadida (selleks vajad QR-koodiga vautšerit).

On oluline meeles pidada, et

  • eSIM Mobiil-ID-d ei toeta. Mobiil-ID kasutamiseks on vajalik füüsiline SIM. eSIMi saad aga võtta lisakaardiks.
  • eSIMi töötab korraga ainult ühes seadmes. Kui oled eSIMi ühes seadmes juba aktiveerinud, siis teises seadmes sama eSIMi enam kasutada ei saa.
  • eSIM-iga pole operaatori vahetamine kiirem kui tavalise SIM-kaardi puhul.
Küsi abi otsevestluses Juhendist ei piisanud? Kirjelda oma probleemi ja lahendust aitavad leida nii vestlusrobot kui teenindajad.
Saada
Kas sellest juhendist oli abi?

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.