Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Arveldus ja lepingud

Muudatused alates 1. maist 2018

Hea Klient!

Meil on Sulle mitu uudist! Alates 1. maist 2018 jõustuvad muudatused avavad Sulle mitmeid uusi võimalusi ja võimaldavad meil operaatorina pakkuda Sulle veelgi paremat teenuste kasutuskogemust.

Internetipiletite tingimuste muutmisest

Internetipiletid (päeva-, nädala- ja kuupilet) on välismaal reisides osutunud lühikese ajaga meie klientide seas populaarseks mobiilse interneti kasutamise teenuseks. Alates 1. maist 2018 muutub teenuse kasutamine veelgi mugavamaks, mitmekülgsemaks ning soodsamaks:

 • Internetipileti regiooni sisenedes saad kliendina SMSi* otselingiga Elisa iseteenindusse, kus saad valida, millise hinnakirja ja -mudeli alusel soovid mobiilset internetti välismaal tarbida. Esmakordse iseteenindusse sisenemise ja selleks vajamineva andmesidemahu eest tasu ei võeta. Sulle kuvatakse neli valikut: vastava regiooni päeva-, nädala-, kuupilet või mahupõhine arveldus. Elisa soovitab internetipileteid, mis on soodsaim viis mobiilse andmeside kontrollitud tarbimiseks. Valides mahupõhise arvelduse maksad iga tarbitud andmemahuühiku megabaidi (MB) eest vastavalt roamingu hinnakirjale, millega võib kaasneda oodatust suurem arve. Mahupõhiselt arveldatud tarbimine piletiregioonis arvestatakse kalendrikuise roamingu andmesidelimiidi sisse (vaikimisi 60 €, km-ga);

  * Eeldusel, et Sinu nutipakett (nt Euroopa, Põhjamaade, Soome) ei sisalda vastava sihtriigi paketisisest andmemahtu
   
 • Eeldusel, et Sinu nutipakett (nt Euroopa, Põhjamaade, Soome) ei sisalda vastava sihtriigi paketisisest andmemahtu
 • Päevapilet on sarnaselt nädala- ja kuupiletiga nn liuguva kestusega: päevapilet kehtib aktiveerimise hetkest 24h, olenemata kalendrikuust või sihtriigi ajavööndist;
 • Sama raha eest rohkem andmesidemahtu:
  • Euroopa päevapileti maht suureneb – senise 2,5 €/400 MB asemel saab tarbida 500 MB;
  • Internetipiletite andmesidemaht mitmekordistub järgnevates riikides: Venemaa, Ukraina, Valgevene, Türgi, Iisrael, Kõrgõzstan, Iraan, Tadžikistan, Usbekistan, Gruusia, Kasahstan, Armeenia, Araabia Ühendemiraadid. Senise päevapileti 10 €/150 MB asemel saab tarbida 400 MB, senise nädalapileti 24 €/500 MB asemel 1 GB (gigabaiti) ning senise kuupileti 36 €/1 GB asemel tervelt 2 GB andmemahtu;
 • Nelja internetipileti regiooni asemel on kolm regiooni: „Põhja-Ameerika“ ning „Muud riigid“ liidetakse ning need koonduvad ühise nime „Muud riigid“ alla;
 • Kaua oodatult lisandub „Muud riigid“ alla uue riigina Šveits, mis avab esmakordselt võimaluse tarbida internetti kontrollitult ja soodsamalt kui kunagi varem ka selles riigis.

Teeninduse hinnakirja muutmisest

Elisa Eesti AS muudab alates 1. maist 2018 teeninduse erakliendi hinnakirja, kehtestades hinnakirja uusversiooni, millega on võimalik tutvuda Elisa kodulehel (https://www.elisa.ee/et/elisast/teenuste-tingimused-ja-hinnakiri/teeninduse-hinnakiri-erakliendile).

Andmekaitsealaste tingimuste muutmisest

Elisa uuendab alates 25. maist 2018 andmekaitsealaseid põhimõtteid ja eeskirju, et viia need kooskõlla Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärusega nr 2016/679. Uuendatud dokumentide redaktsioonidega on Elisa kodulehel jaotuses „Teenuste tingimused ja hinnakirjad“ võimalik tutvuda hiljemalt 24. aprillist 2018 a. Tingimuste muutmine ei too kaasa olulisi sisulisi muudatusi Elisa teenuste igapäevase kasutamises, kuid klientide andmete kaitsmisele pööratakse veelgi enam tähelepanu ning täpsustatakse kliendi õigusi andmetega tutvumise, andmete kustutamise ning andmete ülekandmise osas.

Küsimuste korral helista palun Elisa kõnekeskuse numbril 6 600 600, kirjuta info@elisa.ee või pöördu lähimasse Elisa esindusse.


Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.