M-Elu - mugavusteenused

Mobiil-ID

Mobiil-ID

Mobiil-ID on ID-kaardil põhinev lahendus, mis võimaldab juurdepääsu paljudele elektroonilistele e-teenustele. Sa saad teha samu e-toiminguid, mis ID-kaardigagi - sisse logida internetipankadesse ja digitaalselt allkirjastada erinevaid lepinguid.

M-parkimine

M-parkimine

M-parkimise teenus on parkimismaksu tasumine mobiiltelefoni vahendusel.

ID-pilet

ID-pilet

ID-pilet on Elisa ja Ühendatud Piletite ASi ühine teenus, mida Elisa kliendid saavad kasutada oma mobiilitelefoni vahendusel.

M-Loto

M-Loto

M-loto on Elisa ja Eesti Loto ühisteenus, mis võimaldab mobiiliga mängida Viking, Keno ja Bingo Lotot.

Positsioneerimine

Positsioneerimine

Kui oled oma telefoni kaotanud või kuhugi unustanud, siis Elisa Iseteenindusbüroo kasutajana on Sul võimalik vaadata järele, kus Su telefon asub.

Mitme numbrite omanikul on samuti võimalik positsioneerida endaga seotud kasutajaid. Positsioneeritav number saab teavituse, et tema numbri kohta tehti asukohapäring.

E-maili kasutamine mobiilis

E-maili kasutamine mobiilis

Meilide lugemise-saatmise võimalus on olemas enamusel uuematel mobiiltelefonidel ning see võimaldab arvuti abita, mobiiltelefoni abil pääseda ligi oma meilidele kus iganes ka viibid ehk kõikjal kus on olemas mobiilside levi.

Kõnekaardi laadimine

Kõnekaardi laadimine

Elisa lepinguline mobiiliklient saab oma mobiililt laadida vabalt valitud ZEN või Elisa kõnekaarti nii, et laetud summa kajastub järgmisel arvel.

M-makse

M-makse

M-makse teenust kasutades saad oma mobiiltelefoni kaudu tasuda mitmesuguste teenuste ja müügiautomaadist ostetud kauba eest.

Infomenüü

Infomenüü

Infomenüü abil saad lugeda värskeid uudiseid, uurida ilma, leida lähimaid hotelle, tanklaid, sularahaautomaate, vaadata kinokavasid, lobiseda mobiilses jututoas ja palju muud.