Lisateenused

Kõne suunamine

Kõne suunamine

Kõne suunamine on tasuta teenus, mis kaasneb liitumisel kõikide kõnepakettidega ja on kättesaadav kõikidele Elisa klientidele. Suunata saab nii tavalisi-, faksi- kui andmesidekõnesid.

Kõnepost

Kõnepost

Kõnepost on Sinu mobiilne ööpäev läbi valvesolev automaatvastaja. Kui Sul ei ole võimalik telefonile vastata, Sinu mobiiltelefon on välja lülitatud või Elisa teeninduspiirkonnast väljaspool, vastab Kõnepost Sinu eest.

Kõne- ja faksipost

Kõne- ja faksipost

Kõne- ja faksipost on Sinu ööpäevaringselt valves olev isiklik sekretär, kes pakub Sulle kahte kasulikku teenust: - Kui sul ei ole võimalik telefonile vastata, sinu mobiiltelefon on välja lülitatud või Elisa teeninduspiirkonnast väljaspool, vastab Kõne- ja faksipost sinu eest. - Lisaks sellele võtab Kõne- ja faksipost vastu ka sinu mobiilsele faksinumbrile saadetud faksid, kus iganes sa viibid.

Valikkõned

Valikkõned

Valikkõned on teenus, mis võimaldab Sul määrata nii, et mobiiliga saab helistada vaid Sinu poolt lubatud numbritele või suundades. Valikkõnede teenuse kasutamise eelduseks on, et Sinu mobiiltelefon seda teenust võimaldab.

Faks

Faks

Faksi teenus võimaldab fakside saatmist ja vastuvõtmist mobiiltelefoniga, mis on ühendatud arvutiga.

Üritatud kõne teavitus

Üritatud kõne teavitus

Teenus võimaldab kliendil saada teateid kõnedest, mis pole tema telefonini jõudnud.