Kõnede eristamine teenuskoodiga *158

Kõnede eristamine teenuskoodiga *158 võimaldab Sul tasuta eristada teatud gruppi kõnesid oma arvel, näiteks era- ja ärikõned.

Kõnede eristus koodiga *158 on Elisa tasuta teenus, mille abil saab grupeerida ja seeläbi arvel eraldada sooritatud kõnesid, näiteks era- ja ärikõned. Teenus kaasneb liitumisega ja kehtib kõigis kõnepakettides.

Kõnede grupeerimiseks arvel vali helistamisel soovitud telefoninumbrite ette teenuskood *158.

Kõik numbrid, mille ette valisid helistamisel teenuskoodi *158, summeeritakse pärast arvel ühel real, olenemata sellest kas on helistatud erinevate operaatorite võrku või välismaale. Lisaks on märgitud ka antud kõnede summaarne aeg ja maksumus. Nii saad selge ülevaate, kui palju antud kõnedele kulutasid.

Eestis helistades vali järgnevalt: *158 , soovitud telefoninumber

Nt. Kui soovid teada, kui palju kulutasid kuu jooksul helistades Elisa numbrile 56 123 123, vali number alati nii: *158 56 123 123.

Välismaale helistamisel vali järgnevalt: +*158, riigikood, suunanumber ning soovitud telefoninumber.

Nt. Kui soovid teada kui palju kulutasid kuu jooksul helistades Soome mobiilinumbrile +358 50 123 123, vali number alati nii: +*158 358 50 123 123

Tasub teada!

  1. Kui sul on telefoninumbreid, milliseid soovid pidevalt eristada, salvesta need SIM-kaardi mällu juba eelpool näidatud kujul, siis eristub antud number alati kõnede koondil. NB! Osad telefonimudelid, salvestades *158 SIM-kaardi mällu telefoninumbri ette, ei näita enam helistaja nime, vaid ainult numbrit.
  2. Data, Faks, Kõnepost ja Duoliin teenuseid on võimalik eristada.
  3. Tekstisõnumi saatmine ja suunamised ei toimi * 158-ga eristatud numbritele
  4. Arvel on Kõnede eristus koodiga * 158 eristamiseks vaid üks rida, kus on toodud summeerituna kõikide eristatud kõnede ajad ja maksumused.
  5. Kui eristatud kõnesid pole, ei teki arvele ka vastavat rida.

NB! Teenus toimib ainult Eesti piires, s.t. helistaja peab asuma Eestis