Nutikad kõnepaketid

Spetsiaalselt nutitelefoni kasutajatele mõeldud kõnepaketid mis sisaldavad nii kõne- kui ka andmesideteenuseid.

Nutikad paketid   on kuutasuga üksikpaketid  eelkõige nutitelefoni kasutajale, kuna nutitelefonis on ühendatud kaks tänapäeval olulist suhtluskanalit - kõnelemine ja internetis surfamine.

Paketiga saab internetis saab surfata mahupiiranguta ning kõneminut kõikidesse  Eesti mobiilioperaatori võrkudesse maksab kõigest 4 senti. Ja kuna nutitelefoniga on sms-sõnumite saatmine niivõrd lihtne ja mugav, siis sisaldavad mõlemad paketid ka 100 tasuta SMSi.

Nutikas 5+

5€/kuu
Piiramatu maht!
Kiirus: 1 Mbit/sec
Kõneminut: 0,04€

Nutikas 5+  paketis kehtib numbripõhine kuutasu 5 €. Selle eest saab kasutada oma mobiiltelefoni kaudu surfamiseks piiramatus koguses mobiilset internetti (andmeside allalaadimiskiirus on piiratud kiirusel 1 Mbit/s) ning kõneminuti hind kõikidesse Eesti operaatorite võrkudesse maksab ainult 4 senti.

Kõnehinnale ei lisata kõnealustustasu ning kõneaega arvestatakse alati 1 sekundi täpsusega. Lisaks saab igas arveldusperioodis saata tasuta 100 SMSi (kõikidesse Eesti operaatorite võrkudesse).

Nutikas 10+

10€/kuu
Piiramatu maht!
Kiirus: 3,5 Mbit/sec
Nutitelefon soodsalt!

Nutikas 10+ on samuti numbripõhise kuutasuga (10 eurot) pakett, mis on mõeldud nõudlikumale kasutajale. Mobiilse andmeside allalaadimiskiirus on kuni 3,5 Mbit/s ja paketiga liitujale kehtivad parimad nutitelefoni pakkumised!

Kõikide Eesti operaatorite võrkudesse saab helistada hinnaga 4 senti minut. Ka sellel paketil ei ole kõnealustustasu ning kõneaja arvestatakse on 1 sekundi täpsusega. Lisaks saab igas arveldusperioodis saata tasuta 100 SMSi (kõikidesse Eesti operaatorite võrkudesse).