Elisa kõnekaart

Elisa kõnekaart pakub sulle suurepärast kõnekvaliteeti eriti soodsa hinnaga! Elisa võrgus on kõneminutihind 0 € ja teistesse mobiilsidevõrkudesse helistades vaid 0,04 € minut.. Kõneminuti hinnale lisandub kõnealustustasu 0,05 €. Arvestades, et enamik meie telefonivestlustest on pikemad kui üks minut, saavad kõik jutud aetud väga soodsalt. Kõned pereliikmete vahel on täiesti tasuta!

Kõnekaardiga ei kaasne lepingut ega püsikohustusi. Kõneaega laed siis, kui ise soovid, ja just selles summas, nagu sulle sobib. Lisaks annab kõnekaart võimaluse kvaliteetset ja soodsat mobiilset internetti nautida. Loe oma e-kirju kasvõi rannas puhates!

Soodsad kõned Elisa kõnekaardiga

Kõikidele Elisa mobiilidele helistades on kõneminuti hind 0 €, teistesse Eesti mobiilsidevõrkudesse helistades 0,04 € ja välismaale helistades on kõneminuti hind alates 0,06 €.

Elisa stardipakett maksab 1 € ja sisaldab koheselt 1 € eest kõneaega. Soodsad hinnad kehtivad sulle seega alates ostuhetkest.

Tutvu Elisa kõnekaardi hindadega.

Internetipiletid

1 €/ööpäev

Päevapilet

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET1

Kehtivus: 24 tundi. Andmesidemaht: 50 GB.

3 €/nädal

Nädalapilet

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET7

Kehtivus: 7 päeva. Andmesidemaht: 50 GB.

5 €/kuus

Kuupilet

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET30

Kehtivus: 30 päeva. Andmesidemaht: 50 GB.

Näiteks 30-päevase mobiilse interneti kuupileti tellimiseks saada SMS sisuga NET30 telefoninumbrile 15300 – ja mõne hetke pärast ongi sul soodne mobiilne internet järgmiseks kolmekümneks päevaks olemas!

Internetti saad kasutada allalaadimise kiirusega kuni 2 Mbit/s ja üleslaadimise kiirusega kuni 0,3 Mbit/s.

Loe detailseid teenuse tingimusi

Kõnekaart kehtib ilma laadimata 7 kuud

Selleks, et saaksid Elisa kõnekaarti püsivalt kasutada, tuleb kõnekaardi kontole laadida7 kuu jooksul vähemalt ühe korra korraga 3 €. Pole oluline, kas laed laadimiskaardiga, pangast või lepingulise kliendi arvelt. Iga 3 € laadimine pikendab kõnekaardi eluiga 7 kuu võrra.

Kõnekaardi kehtivusaeg on 6 + 1 kuud: juhul, kui sa pole teinud vähemalt 3 € väärtuses laadimist, saadame sulle 6 kuu järel meeldetuletuseks SMSi ning piirame väljaminevad kõned. Raha laadimiseks kõnekaardile jääb sul sellest hetkest alates terve kuu.

Pärast 7 kuud kõnekaart suletakse ning kõneaega ei tagastata.

Mobiilne internet maksimaalselt 1 € eest päevas

Igale Elisa kõnekaardile on avatud mahupõhine m-interneti pakett: võimalus kasutada mobiilset internetti oma kontojäägi arvelt. Iga tarbitud 20 kB maksab sulle 0,05 €. Kulusid aitab kontrolli all hoida interneti päevalagi, mis tähendab seda, et sa ei maksa interneti eest kunagi rohkem kui 1 € päevas.

Lisaks on sul alati võimalus tellida soodsa hinnaga mobiilse interneti päeva-, nädala- või kuupilet.

Imelihtne teenusemenüü teeb elu mugavaks

Elisa kõnekaardi lihtsa teenusemenüü kaudu saad vahetada teeninduskeelt, vaadata oma saldojääki, laadida kõneaega ja piirata eritariifseid teenuseid. Teenusemenüü kasutamiseks vajuta telefonil *135# ja helista. Seejärel kuvatakse sinu mobiiltelefoni ekraanile teenusemenüü, kus saad liikuda ja valikuid teha oma telefoni klahvidega. Menüü vaatamine on sulle tasuta, maksavad vaid tellitud toimingud.

Tutvu teenusemenüü toimingutega.

Elisa kõnekaart töötab ka välismaal

Elisa kõnekaarti saad kasutada just seal, kus ise soovid – kasvõi välismaal. Välismaal helistamise teenus on automaatselt avatud.

Tasub teada, et kõnekaardi kasutajatel on välismaal viibides võimalik helistada vaid asukohariigi numbritele ja Eesti telefoninumbritele: näiteks Soomes viibides saad helistada vaid Soome ja Eesti telefonidele.

Kõikidele välismaal tehtud kõnedele kehtib Elisa roaming'u hinnakiri.

Pargi autot ja osta pileteid!

Kõnekaardi kasutajana saad sa tarbida kõiki m-kaubanduse teenuseid oma kõnekaardi kontojäägi ulatuses. Näiteks saad sa oma Elisa kõnekaardiga parkida autot või maksta bussipiletite eest. Ostusid saad teha ainultselle summa eest, kui palju on kõnekaardil raha. Seega püsivad kuludkontrolli all ja sul ei ole vaja muretseda suurte arvete pärast.

Tasuta perekõned

Elisa kõnekaardiga saad oma perega suhelda päris tasuta!

Nimelt saab Elisa kõnekaardi liita Elisa lepingulise perepaketiga ja siis räägibki kogu pere omavahel päris tasuta! Lisaks, kui Elisa kõnekaart on liidetud Elisa perepaketiga, saab Elisa kõnekaardilt helistada kuni 10 minutit tasuta ka siis, kui kõnekaardi kasutajal on kõneaja jääk otsas. Nii ei jää ükski oluline teade edastamata.

Elisa perepaketti saab liita kuni 10 lepingulist mobiilinumbrit ja kuni 4 kõnekaarti, seega kokku kuni 14 mobiilikasutajat. Elisa perepaketi liikmed helistavad omavahel tasuta, ka kõnealustustasu ei lisandu. Tasuta perekõned saab aktiveerida lepingulise kliendi iseteenindusbüroos.

Positsioneerimine

Positsioneerimisteenuse abil tead alati, kus sinu või näiteks sinu lapse telefon asub. Ikka juhtub, et laps unustab end pärast kooli sõbra juurde või kaotab mänguhoos oma telefoni: Elisa kõnekaardi iseteenindusbüroos saad telefoni asukohta positsioneerida.

Müügikohad

Elisa kõnekaardiga saad kasutada soodsaid mobiilsideteenuseid – kõnesid, mobiilset internetti ja muud – eriti soodsa hinnaga. Ei mingeid lepinguid ega püsikohustusi!

Elisa kõnekaarte müüakse enam kui 1500 müügikohas üle Eesti, näiteks: Elisa esindused, Maxima, Omniva postkontorid, R-kiosk, Statoil, Prisma ja paljud teised hästivarustatud poed.

 • Elisa kõnekaardi kõnekomplekt

  Elisast saad vaid 15 € eest kõnekomplekti, milles sisaldub lihtne ja asjalik mobiiltelefon ja Elisa kõnekaart, millega räägid alati soodsalt – oma perega aga päris tasuta! Lisaks kingime sulle kauba peale kuni 50 € eest tasuta kõneaega.

 • Palju lisateenuseid

  Elisa kõnekaardi kliendina saad kasutada paljusid lisateenuseid – näiteks koputust kahe üheaegse kõne ajal, vahekõnet, kõnede edasisuunamist ja kõne edastust ning palju muud.

  Tutvu kõnede lisateenustega ja avasta, kui palju enamaks su telefon võimeline on!

 • Soodsad väliskõned

  Elisa kõnekaardi kasutajatele kehtivad eriti soodsad hinnad välismaale helistamisel.

  Vali lähinaabrite seast just see regioon, kuhu kõige sagedamini helistada soovid:

  Ida paketiga saad uskumatult soodsalt helistada Venemaale, Ukrainasse ja Valgevenesse;
  Balti paketiga oled soodsalt kursis oma Läti ja Leedu sõprade tegemistega;
  Põhjamaade paketiga saad helistada Soome ja Rootsi.

  Loe siit, kuidas aktiveerida soodsate väliskõnede teenust.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.