Elisa kõnekaart

Elisa kõnekaart pakub sulle suurepärast kõnekvaliteeti eriti soodsa hinnaga! Elisa võrgus on kõneminutihind 0 € ja teistesse mobiilsidevõrkudesse helistades vaid 0,04 € minut.. Kõneminuti hinnale lisandub kõnealustustasu 0,05 €. Arvestades, et enamik meie telefonivestlustest on pikemad kui üks minut, saavad kõik jutud aetud väga soodsalt. Kõned pereliikmete vahel on täiesti tasuta!

Kõnekaardiga ei kaasne lepingut ega püsikohustusi. Kõneaega laed siis, kui ise soovid, ja just selles summas, nagu sulle sobib. Lisaks annab kõnekaart võimaluse kvaliteetset ja soodsat mobiilset internetti nautida. Loe oma e-kirju kasvõi rannas puhates!

Soodsad kõned Elisa kõnekaardiga

Kõikidele Elisa mobiilidele helistades on kõneminuti hind 0 €, teistesse Eesti mobiilsidevõrkudesse helistades 0,04 € ja välismaale helistades on kõneminuti hind alates 0,06 €.

Elisa stardipakett maksab 1 € ja sisaldab koheselt 1 € eest kõneaega. Soodsad hinnad kehtivad sulle seega alates ostuhetkest.


Leia lähim müügikoht

Tutvu Elisa kõnekaardi hindadega.

Piiramatu kiirusega internetipiletid

Päevapilet

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET4G1 numbrile 95000

1 € päev

Päevapilet

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET4G1 numbrile 95000

Kehtivus: kalendripäeva lõpuni. Andmesidemaht: 500 MB. Piiramatu kiirus.

Nädalapilet

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET4G7 numbrile 95000

5 € nädal

Nädalapilet

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET4G7 numbrile 95000

Kehtivus: 7 päeva. Andmesidemaht: 1 GB. Piiramatu kiirus.

Kuupilet

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET4G30 numbrile 95000

7 € kuu

Kuupilet

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET4G30 numbrile 95000

Kehtivus: 30 päeva. Andmesidemaht: 4 GB. Piiramatu kiirus.

Kuupilet L

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET4G30L numbrile 95000

10 € kuus

Kuupilet L

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET4G30L numbrile 95000

Kehtivus: 30 päeva. Andmesidemaht: 10 GB. Piiramatu kiirus.

Kuupilet XL

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET4G30XL numbrile 95000

20 € kuus

Kuupilet XL

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET4G30XL numbrile 95000

Kehtivus: 30 päeva. Andmesidemaht: 25 GB. Piiramatu kiirus.

Internetti saad kasutada piiramatu kiirusega nii 3G kui ka 4G võrgus!

Pileti tellimiseks saada SMS märksõnaga NET4G1, NET4G7 või NET4G30, NET4G30L, NET4G30XL numbrile 95000. Pilet on aktiveeritud, kui saabub vastussõnum.

 • Kõikide netipiletite mahu puhul kehtib mõistliku kasutamise piir vastavalt paketile. Internetti saad kasutada piiramatu kiirusega.
 • NB! Pilet sisaldab vaid Eesti-siseseid andmemahte. Välismaal maksustatakse M-interneti kasutamist vastavalt välisoperaatori kehtestatud hindadele. Loe lähemalt roamingu hinnakirjast
 • Pileti kehtivusaja lõppemisel saabub sulle sellest teavitav SMS, misjärel hakkab mobiilse internetiühenduse kasutamisel kehtima sinu tavapärane andmeside hind.

Loe detailseid teenuse tingimusi

Elisa kõnekaardi aktiveerimisel annab kõnekaardi kasutaja nõusoleku oma andmete töötlemiseks vastavalt Elisa Eesti AS kliendiandmete töötlemise põhimõtetele vt siit.

Internetipilet, kui kiirus pole oluline

Kuupilet

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET30 numbrile 15300

5 € kuus

Kuupilet

Tellimiseks saada SMS märksõnaga: NET30 numbrile 15300

Kehtivus: 30 päeva. Andmesidemaht: 15 GB.

Näiteks 30-päevase mobiilse interneti kuupileti tellimiseks saada SMS sisuga NET30 telefoninumbrile 15300 – ja mõne hetke pärast ongi sul soodne mobiilne internet järgmiseks kolmekümneks päevaks olemas!

Internetti saad kasutada allalaadimise kiirusega kuni 2 Mbit/s ja üleslaadimise kiirusega kuni 0,3 Mbit/s.

* Alates 29.10.15 pakub Elisa kõnekaart kõikides päeva- ja nädalapiletites piiramatut internetikiirust ja seda nii 3G kui ka 4G võrgus. Kui tellid numbrilt 15300 endale päeva- või nädalapileti, siis on selle pileti kiirus piiramatu nii 3G kui ka 4G võrgus.

** Kui tellid alates 29.10.15 numbrilt 15300 märksõnaga NET30 kuupileti, siis kehtib sellele mõistliku kasutamise maht 15GB. Kiirus on kuni 2Mbit/s ja kuupileti hind on 5

Loe detailseid teenuse tingimusi

Elisa kõnekaardi aktiveerimisel annab kõnekaardi kasutaja nõusoleku oma andmete töötlemiseks vastavalt Elisa Eesti AS kliendiandmete töötlemise põhimõtetele vt siit.

Elisa täidab Su soovid nii Eestis kui Soomes!

Kas Sina oled üks neist, kelle elu kulgeb nii Eestis kui Soomes? Kas unistad, et suhtlemine sõprade ja kodustega siin- ja sealpool lahte oleks soodne ja mugav? Kui see on Su soov, siis meil on just sobivad lahendused.

Tutvustame Sulle uut paketti FINEST. See on Elisa kõnekaardi uus mugav pakett, mis kehtib nii Eestis kui ka Soomes.


Vaata lähemalt

Kõnekaart kehtib ilma laadimata 7 kuud

Selleks, et saaksid Elisa kõnekaarti püsivalt kasutada, tuleb kõnekaardi kontole laadida7 kuu jooksul vähemalt ühe korra korraga 3 €. Pole oluline, kas laed laadimiskaardiga, pangast või lepingulise kliendi arvelt. Iga 3 € laadimine pikendab kõnekaardi eluiga 7 kuu võrra.

Kõnekaardi kehtivusaeg on 6 + 1 kuud: juhul, kui sa pole teinud vähemalt 3 € väärtuses laadimist, saadame sulle 6 kuu järel meeldetuletuseks SMSi ning piirame väljaminevad kõned. Raha laadimiseks kõnekaardile jääb sul sellest hetkest alates terve kuu.

Pärast 7 kuud kõnekaart suletakse ning kõneaega ei tagastata.

Mobiilne internet maksimaalselt 1 € eest päevas

Igale Elisa kõnekaardile on avatud mahupõhine m-interneti pakett: võimalus kasutada mobiilset internetti oma kontojäägi arvelt. Iga tarbitud 20 kB maksab sulle 0,05 €. Kulusid aitab kontrolli all hoida interneti päevalagi, mis tähendab seda, et sa ei maksa interneti eest kunagi rohkem kui 1 € päevas.

Lisaks on sul alati võimalus tellida soodsa hinnaga mobiilse interneti päeva-, nädala- või kuupilet.

Imelihtne teenusemenüü teeb elu mugavaks

Elisa kõnekaardi lihtsa teenusemenüü kaudu saad vahetada teeninduskeelt, vaadata oma saldojääki, laadida kõneaega ja piirata eritariifseid teenuseid. Teenusemenüü kasutamiseks vajuta telefonil *135# ja helista. Seejärel kuvatakse sinu mobiiltelefoni ekraanile teenusemenüü, kus saad liikuda ja valikuid teha oma telefoni klahvidega. Menüü vaatamine on sulle tasuta, maksavad vaid tellitud toimingud.

Tutvu teenusemenüü toimingutega.

Elisa kõnekaart töötab ka välismaal

Elisa kõnekaarti saad kasutada just seal, kus ise soovid – kasvõi välismaal. Välismaal helistamise teenus on automaatselt avatud.

Tasub teada, et kõnekaardi kasutajatel on välismaal viibides võimalik helistada vaid asukohariigi numbritele ja Eesti telefoninumbritele: näiteks Soomes viibides saad helistada vaid Soome ja Eesti telefonidele.

Kõikidele välismaal tehtud kõnedele kehtib Elisa roaming'u hinnakiri.

Pargi autot ja osta pileteid!

Kõnekaardi kasutajana saad sa tarbida kõiki m-kaubanduse teenuseid oma kõnekaardi kontojäägi ulatuses. Näiteks saad sa oma Elisa kõnekaardiga parkida autot või maksta bussipiletite eest. Ostusid saad teha ainultselle summa eest, kui palju on kõnekaardil raha. Seega püsivad kuludkontrolli all ja sul ei ole vaja muretseda suurte arvete pärast.

Tasuta perekõned

Elisa kõnekaardiga saad oma perega suhelda päris tasuta!

Nimelt saab Elisa kõnekaardi liita Elisa lepingulise perepaketiga ja siis räägibki kogu pere omavahel päris tasuta! Lisaks, kui Elisa kõnekaart on liidetud Elisa perepaketiga, saab Elisa kõnekaardilt helistada kuni 10 minutit tasuta ka siis, kui kõnekaardi kasutajal on kõneaja jääk otsas. Nii ei jää ükski oluline teade edastamata.

Elisa perepaketti saab liita kuni 10 lepingulist mobiilinumbrit ja kuni 4 kõnekaarti, seega kokku kuni 14 mobiilikasutajat. Elisa perepaketi liikmed helistavad omavahel tasuta, ka kõnealustustasu ei lisandu. Tasuta perekõned saab aktiveerida lepingulise kliendi iseteenindusbüroos.

Positsioneerimine

Positsioneerimisteenuse abil tead alati, kus sinu või näiteks sinu lapse telefon asub. Ikka juhtub, et laps unustab end pärast kooli sõbra juurde või kaotab mänguhoos oma telefoni: Elisa kõnekaardi iseteenindusbüroos saad telefoni asukohta positsioneerida.

Kõnekaardi iseteenindusbüroosse saad siseneda aadressil minu.elisa.ee.

Proovi juba täna järele, kui lihtne positsioneerimine on - nii on tegevus juba tuttav, kui seda päriselt peaks vaja minema. Alates 11.12.15 on ühe päringu hind 0,19 €.

Müügikohad

Elisa kõnekaardiga saad kasutada soodsaid mobiilsideteenuseid – kõnesid, mobiilset internetti ja muud – eriti soodsa hinnaga. Ei mingeid lepinguid ega püsikohustusi!

Elisa kõnekaarte müüakse enam kui 1500 müügikohas üle Eesti, näiteks: Elisa esindustes; postkontorites; Maxima, Rimi, COOPi, Grossi, Comarketi ja Meie toidupoodides; Selveri ja Prisma infoletis, R-kioskis, Statoilis, Olerexis, Hansaposti veebikaubamajas ja paljudes teistes hästivarustatud poodides.

Nokia 130 kõnekomplektid on müügil Elisa esindustes, Statoili bensiinijaamades, Maximas, Omniva postkontorites, Maksimarketis, suuremates Konsumites, Olerexi bensiinijaamas ja Prismas.

 • Elisa kõnekaardi kõnekomplekt

  Elisa kõnekaardi saad osta ka komplektis lihtsa ja soodsa telefoniga. Elisa kõnekomplektiga saad kingiks võimaluse tervelt pool aastat helistada Elisa võrku ja saata sõnumeid sentigi maksmata. Kõnekomplektid on müügil Elisa esindustes, postkontorites, Statoilis, Maximas ja paljudes teistes hästi varustatud müügikohtades.

  Vaata lähemalt
 • Palju lisateenuseid

  Elisa kõnekaardi kliendina saad kasutada paljusid lisateenuseid – näiteks koputust kahe üheaegse kõne ajal, vahekõnet, kõnede edasisuunamist ja kõne edastust ning palju muud.

 • Soodsad väliskõned

  Elisa kõnekaardi kasutajatele kehtivad eriti soodsad hinnad välismaale helistamisel.

  Vali lähinaabrite seast just see regioon, kuhu kõige sagedamini helistada soovid:

  Ida paketiga saad uskumatult soodsalt helistada Venemaale, Ukrainasse ja Valgevenesse;
  Balti paketiga oled soodsalt kursis oma Läti ja Leedu sõprade tegemistega;
  Põhjamaade paketiga saad helistada Soome ja Rootsi.

  Loe siit, kuidas aktiveerida soodsate väliskõnede teenust.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.