Kõnekaart

Kõnekaart

Kõnekaart

Elisa kõnekaart pakub sulle suurepärast kõnekvaliteeti eriti soodsa hinnaga. Igas suunas, iga kell. Ja perekõned on päris tasuta!

Kõnekomplekt

Kõnekomplekt

Elisa kõnekomplekts sisaldub kõik suhtlemiseks vajalik - telefon ning Elisa kõnekaart kõigi oma soodsate ja heade võimalustega. Kauba peale saad kuni 50 € tasuta kõneaega.

ikoon.png

Elisa võrgus kõneminut 0.-

Elisa kõnekaardiga on kõik Elisa võrgusisesed kõned 0.-/minut. Hinnale lisandub küll kõnealustustasu 0,05 €, ent et enamus me kõnedest kipuvad oluliselt pikemad olema, saavad jutud aetud tõesti eriti soodsalt.

Oma perega on kõned tasuta!

Elisa kõnekaardi saad liita Elisa lepingulise perepaketiga. Nii räägib pere omavahel päris tasuta, ka kõnealustustasu ei lisandu! Ja juhuks kui laps unustab õigel ajal teavitada, et kõnekaardile peaks kõneaega laadima, on Elisa kõnekaardil samuti lahendus olemas - 10 minuti jagu kõnesid saab laps oma pereliikmetele teha ka siis kui kõneaeg sootuks otsas.

Mobiilikõned välismaale alates 6 senti/minut!

Elisa kõnekaardi kasutajana saad valida lähinaabrite seast just endale meelepärase regiooni, kuhu helistamine on eriti soodne! Kohati isegi soodsam, kui lauatelefoniga helistades.

Surfa internetis! Kasvõi ööpäev läbi!

Elisa kõnekaardiga internetis surfates ei maksa sa mahupõhise M-Interneti eest päevas kunagi rohkem kui 1€ . Ja me ei sea sulle mahupiiranguid.

Positsioneerimine

Lapsed kipuvad vahel ennast või oma telefoni sõbra juurde unustama. Elisa kõnekaarti saab positsioneerida - Iseteenindusbüroos saad vaadata kaardilt, kus telefon asub.