Uskumatu! Vaid 8.- eest piiramatult kõnesid ja internetti!

  • Antud pakkumine on aegunud.

Elisal on sulle enneolematu pakkumine. Liitu nüüd Elisaga ja saad vaid 8.- eest piiramatult suhelda!

Nutikalt piiramatud kõnepaketid

Parim aeg Elisaga liitumiseks! Nüüd suhtled ühe soodsa kuumaksu - vaid 8.- eest – piiramatult. Piiramatult helistad nii perele, sõpradele kui tuttavatele Elisa võrgus kui ka teistele Eesti mobiilidele ja lauatelefonidele. Lisaks saad ilma lisatasuta, selle sama kuumaksu eest piiramatult internetti kasutada.

Elisa võrgus saad rääkida just nii palju kui jaksad kuumaksule lisaks sentigi maksta ei tule. Teistesse võrkudesse helistad samuti sisuliselt piiramatult aga kehtib mõistliku kasutamise põhimõte - iga kuu saad tasuta helistada tervelt 1000 minutit. Tundub küll uskumatu, aga kui tõesti juhtub, et räägid enam kui 1000 minutit, siis muretsemiseks pole ikkagi põhjust, iga järgnev kõneminut on ka peaaegu tasuta, vaid 1 sent.  

Hea teada! Elisaga liitudes saad oma senise mobiilinumbri alles jätta ja see on väga lihtne! Sinul pole vaja teha muud, kui liitudes oma soovist teenindajale teada anda. Kui oled sellest meid teavitanud, teeme kõik vajalikud asjatoimetused meie. NB! Meie lõpetame sinu eest ka sinu lepingu senise operaatoriga.

Tutvu uute pakettidega siin

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.