Eraklient -

Uudised

Elisa fotokonkursi võit läks Hiiumaale

21.07.2009

Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse ja Elisa ühise laulu- ja tantsupeo teemalise fotokonkursi võitis Agne Ruben Hiiumaalt.

Esikoha pälvinud Agne Rubeni võidufoto kogus Elisa kodulehel kolme nädala jooksul enim hääli ning jäädvustas hetke laulu- ja tantsupeo tule teekonnast „TuleTulemine" Kärdlas. Teisele kohale jäi napilt foto, kus laulu- ja tantsupeo külaline pildistas üles momendi president Toomas Hendrik Ilvesest, kes kuulab koos oma tütrega laulupeo teisel kontserdil rahvuslikke laulusid.

Agne Rubeni võidufoto:

 

Agne Ruben sai Elisalt auhinnaks kirjukaanega Lenovo sülearvuti. Võidufoto autor valis oma rüperaali kaunistama Urvaste kihelkonna seeliku triibustiku. Lisaks avaldatakse võitja foto laulu- ja tantsupeo tänualbumis.

Elisa ja Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse fotokonkursil osales rekordiline arv piltnikke - kokku saadeti Elisale 740 fotot. Fototabamused kajastasid meeleolukaid hetki laulu- ja tantsupeost. Piltidelt leiab väsinud tantsija puhkehetkel, näeb publiku ovatsioone laulupeo kontserdi ajal ning hetki lustakast rongkäigust.

Fotokonkursile saadetud piltidega saad tutvuda Elisa kodulehel

« Tagasi