Elisa DUOnet

Kaks internetti on ikka kaks internetti! Ühe soodsa kuutasu eest saad Elisast nii kontori- kui ka mobiilse interneti.

Ükskõik, kas töötad parasjagu kontoris või kontorist väljas, internet on nüüdsest alati Sinuga. Uus Elisa DUOnet mahutab ühe soodsa kuutasu sisse nii kontori- kui ka mobiilse interneti. Nii saad liikuvalt töötada ja hoiad sidekulude pealt kokku. Elisa DUOnet on mõeldud ennekõike ettevõtetele, kelle kontor asub Tallinnas, Tartus, Pärnus, Sauel, Sakus või Maardus.

 • DUOnet Standard

  Elisa DUOnet Standard on hea igapäevaseks internetikasutamiseks. Selles paketis on kontoriinterneti kiirus kuni 15 Mbit/s ja mobiilse interneti MiNT kiirus kuni 5 Mbit/s. Paketiga saad kaasa kontoriinterneti wifiseadme.

  MiNT kuni 5 Mbit/s

  MiNT kuni 2 Mbit/s

  Kontoriinternet kuni 15 Mbit/s

  Kontoriinternet kuni 2 Mbit/s

  1990€
  kuus
  Hind käibemaksuga 23,88 €

 • DUOnet Premium

  Elisa DUOnet Premium sisaldab kontori- ja mobiilse interneti teenust parima hinnaga. Kontoriinterneti kiirus on selles paketis kuni 50 Mbit/s ja mobiilse interneti MiNT teenus on 4G kiirusega, samuti kuni 50 Mbit/s. Elisa DUOnet Premium on 4G pakett, seega soovitame MiNTi jaoks kasutada 4G modemit Huawei E3272 või 4G ruuterit Huawei E5172.

  MiNT kuni 50 Mbit/s

  MiNT kuni 10 Mbit/s

  Kontoriinternet kuni 50 Mbit/s*

  Kontoriinternet kuni 10 Mbit/s*

  3990€
  kuus
  Hind käibemaksuga 47,88 €

* Pakume aadressil, kus on loodud tehniline võimalust pakkuda teenust. Mujal allalaadimise kiirusega 10 Mbit/s ja üleslaadimise kiirusega 10 Mbit/s.
NB! Allalaadimise kiiruse 10Mbit/s puhul puudub vaikimisi kliendiseadmel Wi-Fi ja lauatelefonide lisamise võimalus. WiFi ja lauatelefonide jaoks on vajalik lisaseade, mida pakume lisatasu eest.

Teenusega liitumisel kaasneb tähtajaline leping kestusega 24 kuud.

Kui soovid Elisa DUOnetiga liituda või tahad teenuse kohta lisateavet, helistage tööpäeviti Elisa äriklienditeeninduse numbrile 6 600 620 või täitke allolev kontaktandmete vorm.