Elisa DUOnet

Elisa DUOnet

Elisa DUOnet – kaks internetti on ikka kaks internetti! Ühe soodsa kuutasu eest saad nii kontori- kui ka mobiilse interneti.

Ükskõik, kas töötad parasjagu kontoris või kontorist väljas, internet on nüüdsest alati Sinuga. Uus Elisa DUOnet mahutab ühe soodsa kuutasu sisse nii kontori- kui ka mobiilse interneti. Nii saad liikuvalt töötada ja hoiad sidekulude pealt kokku. Elisa DUOnet on mõeldud ennekõike ettevõtetele, kelle kontor asub Tallinnas, Tartus, Pärnus, Sauel, Sakus või Maardus.

 • DUOnet Standard

  Elisa DUOnet Standard on hea igapäevaseks internetikasutamiseks. Selles paketis on kontoriinterneti kiirus kuni 15 Mbit/s ja mobiilse interneti MiNT kiirus kuni 5 Mbit/s. Paketiga saad kaasa kontoriinterneti wifiseadme.

  MiNT kuni 5 Mbit/s

  MiNT kuni 2 Mbit/s

  Kontoriinternet kuni 15 Mbit/s

  Kontoriinternet kuni 2 Mbit/s

  1990€
  kuus
  Hind käibemaksuga 23,88 €

 • DUOnet Premium

  Elisa DUOnet Premium sisaldab kontori- ja mobiilse interneti teenust parima hinnaga. Kontoriinterneti kiirus on selles paketis kuni 50 Mbit/s ja mobiilse interneti MiNT teenus on 4G kiirusega, samuti kuni 50 Mbit/s. Paketiga saad kaasa kontoriinterneti wifiseadme. Elisa DUOnet Premium on 4G pakett, seega soovitame MiNTi jaoks kasutada 4G modemit Huawei E3272 või 4G ruuterit Huawei E5172.

  MiNT kuni 50 Mbit/s

  MiNT kuni 10 Mbit/s

  Kontoriinternet kuni 50 Mbit/s*

  Kontoriinternet kuni 10 Mbit/s*

  3990€
  kuus
  Hind käibemaksuga 47,88 €

* Pakume aadressil, kus on loodud tehniline võimalust pakkuda teenust. Mujal allalaadimise kiirusega 10 Mbit/s ja üleslaadimise kiirusega 10 Mbit/s.

Teenusega liitumisel kaasneb tähtajaline leping kestusega 24 kuud.

Kui soovid Elisa DUOnetiga liituda või tahad teenuse kohta lisateavet, helistage tööpäeviti Elisa äriklienditeeninduse numbrile 6 600 620 või täitke allolev kontaktandmete vorm.