Internet

MiNT arvutis

MiNT arvutis

Elisa mobiilse internetiühenduse pakettidega MiNT saad olla internetis kõikjal üle Eesti. Vali endale sobiva kiirusega pakett ja surfa, kus iganes tahad ja kui kaua tahad!

MiNT mobiilis

MiNT mobiilis

MiNT mobiilis on internet sinu (nuti)telefonis. Sõltumata sellest millist kõnepaketti Sa Elisas kasutad saad endale juurde valida just sobivaima MiNT lisateenuse. Andmeside maht on kõikides pakettides piiramatu, erinevus seisneb vaid selles millist andmeside kiirust vajad.

MiNT Roaming

MiNT Roaming

Kui külastad sageli Eesti lähiriike Lätit, Leedut, Soomet või Venemaad, on Elisal Sulle teekaaslaseks ja kohapeal tegus olemiseks kaasa pakkuda soodne ja mahukas mobiilse interneti pakett.

Elisa DUOnet

Elisa DUOnet

Elisa DUOnet – kaks internetti on ikka kaks internetti! Ühe soodsa kuutasu eest saad nii kontori- kui ka mobiilse interneti.

Mobiilne internet kontorisse

Mobiilne internet kontorisse

Kui Sul on mobiilset laadi kontor või kui Sinu kontori asukohas ei ole võimalik luua püsiühendust, soovitame mobiilset internetti.

MiNT masinas

MiNT masinas

MiNT Masinas (M2M ehk machine to machine) on mobiilne internet, mis on mõeldud kasutamiseks kontroll- ja juhtimisseadmetes.

Kontori püsiinternet

Kontori püsiinternet

Elisa pakub suurtele ja väikestele firmadele paindlikke püsiinterneti lahendusi.