Mobiiliga mugavalt

Mobiil-ID

Mobiil-ID

Mobiil-ID on ID-kaardil põhinev lahendus, mis võimaldab juurdepääsu paljudele elektroonilistele e-teenustele. Sa saad teha samu e-toiminguid, mis ID-kaardigagi - sisse logida internetipankadesse ja digitaalselt allkirjastada erinevaid lepinguid.

Infomenüü

Infomenüü

Infomenüü abil saad lugeda värskeid uudiseid, uurida ilma, leida lähimaid hotelle, tanklaid, sularahaautomaate, vaadata kinokavasid, lobiseda mobiilses jututoas ja palju muud.

ID-pilet

ID-pilet

ID-pilet on Elisa ja Ühendatud Piletite ASi ühine teenus, mida Elisa kliendid saavad kasutada oma mobiilitelefoni vahendusel.

Positsioneerimine

Positsioneerimine

Kui oled oma telefoni kaotanud või kuhugi unustanud, siis Elisa Iseteenindusbüroo kasutajana on Sul võimalik vaadata järele, kus Su telefon asub.

Mitme numbrite omanikul on samuti võimalik positsioneerida endaga seotud kasutajaid. Positsioneeritav number saab teavituse, et tema numbri kohta tehti asukohapäring.

Leia lähim

Leia lähim

Positsioneerimisteenus Leia lähim aitab Sul leida lähimaid huvipakkuvaid objekte. Leia lähim teenus on kasulik siis, kui oled võõras linnas ja soovid kiiresti leida näiteks lähimat tanklat või hotelli.

M-loto

M-loto

M-loto on Elisa ja Eesti Loto ühisteenus, mis võimaldab mobiiliga mängida Viking ja Keno Lotot.

M-parkimine

M-parkimine

M-parkimise teenus on parkimismaksu tasumine mobiiltelefoni vahendusel.