Pakkumised

Nulliga kätte - 0 € sissemakse

Nulliga kätte - 0 € sissemakse

Samsungi telefonid ja tahvlid saad kätte ilma sissemakseta ja tasuma hakkad alles järgmisel kuul.

Soodsaim mobiilne internet arvutis!

Soodsaim mobiilne internet arvutis!

Võta Elisast soodsaim mobiilne internet arvutis! Mobiilse internetiga on sinu kontor seal, kus oled sina oma tahvel- või sülearvutiga.

Ainult Elisast!

Ainult Elisast!

Telli nüüd Xperia X ja ole esimeste seas, kes saavad Sony uue nutitelefoni omanikuks! Eeltellimisperioodil anname Elisa veebipoest ostjatele tasuta kingiks kaasa Harman Kardon Onyx Studio kõlari väärtusega 149€. Telefoni saad eelmüügist osta kuni 31. maini!

Pilvekontor 365

Pilvekontor 365

Elisa koostöös Microsoftiga esitleb: Elisa Pilvekontor 365, kus on ühendatud kaugtöö vabadus, koostöö tõhusus ja pilve turvalisus. Ainult Pilvekontor 365 pakettidega saad ühe kuutasu eest sideteenused, uusima Office'i kontoritarkvara, äriklassi meiliteenuse ja 1 TB pilvesalvestusruumi ettevõtte dokumentide salvestamiseks. Elisa aitab teil kogu kontori pilve kolida! 

1TB pilveruumi

1TB pilveruumi

Elisa Pilvekontor 365 1 TB mahuga pilveruum on soodne ja turvaline võimalus oma failide, fotode ja videote talletamiseks! Pilveruum tagab teile juurdepääsu oma failidele igal ajal, igast kohast ning ükskõik millisest internetiga varustatud seadmest!

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.