Roamingteenuse uudised

Roamingteenuse uudised

Möödunud aasta lõpp ja uue algus tõi roamingu vallas hulganisti uudiseid, mis kõik on kliendi jaoks soodsad.

Enne aastavahetust lükkasime Euroopa Liidu piirid piltlikult öeldes Hiina müürini: alates 28. detsembri pärastlõunast kehtivad kõikidele Venemaal viibivatele lepingulistele klientidele Euroopa Liidu rändlusteenuse hinnad. See rakendub nii kõneteenustele, SMSidele kui ka andmesidele.

Uue aasta alguses oli meil rõõm teavitada, et teisel pool Atlandi ookeani on läbirääkimised jõudnud eduka lõpuni. Tänu sellele alandasime 2. jaanuarist Ameerika juhtiva võrguoperaatori AT&T võrgus Eestisse tehtava kõne hinda 70% võrra ning andmeside hind langes Euroopa Liidu tasemele.

Endiselt pakub Elisa parimat hinda ja kvaliteeti Ukrainas MTSi võrgus. Peale selle langetasime talve hakul, puhkuseperioodi saabudes, hindu ka Tais True Move'i võrgus. Mõlemas eelnimetatud võrgus kehtivad nii kõne-, SMS- kui ka andmesideteenustele soodsamad hinnad. Soodsat andmesideteenust võib leida veel siin-seal üle terve maakera – Valgevenest Balkani, Aafrika ja Hiinani välja.

Loomulikult jätkab Elisa aktiivseid läbirääkimisi eestlastele tähtsates sihtkohtades ja igast hinnavõidust teavitame kindlasti ka oma kliente.

Täpsemaid hindu riigiti vaata siit