Pakkumised

iPhone SE varsti kohal!

iPhone SE varsti kohal!

Telli nüüd ette, saad uue telefoni esimeste seas kätte! Osamaksetega ostes on intress 0 €! Täiesti eriline nutitelefon koos kvaliteetse 4G mobiilse internetiga mugavalt ühest kohast.

Samsung Galaxy S7 ja S7 Edge nulliga kätte!

Samsung Galaxy S7 ja S7 Edge nulliga kätte!

Maagiliselt kumera klaasiga Galaxy S7 Edge ja imeline S7 on kõigele lisaks ka nutikama kaamera, mahukama mälu ja vastupidavama akuga. Ja Elisast saad need telefonide kvaliteediliidrid kätte nulli euroga ja intressivabalt.

Pilvekontor 365

Pilvekontor 365

Elisa koostöös Microsoftiga esitleb: Elisa Pilvekontor 365, kus on ühendatud kaugtöö vabadus, koostöö tõhusus ja pilve turvalisus. Ainult Pilvekontor 365 pakettidega saad ühe kuutasu eest sideteenused, uusima Office'i kontoritarkvara, äriklassi meiliteenuse ja 1 TB pilvesalvestusruumi ettevõtte dokumentide salvestamiseks. Elisa aitab teil kogu kontori pilve kolida! 

1TB pilveruumi

1TB pilveruumi

Elisa Pilvekontor 365 1 TB mahuga pilveruum on soodne ja turvaline võimalus oma failide, fotode ja videote talletamiseks! Pilveruum tagab teile juurdepääsu oma failidele igal ajal, igast kohast ning ükskõik millisest internetiga varustatud seadmest!

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.