Pakkumised

Elisa armastab häid hindu

Elisa armastab häid hindu

Uute soodsate Samsungitega kaasa hea hinnaga internetipakett, millega kiires ja stabiilses Elisa võrgus videoid, muusikat ja niisama surfimist nautida. Vali Galaxy S7 edge, Galaxy S7, Galaxy S6 või Galaxy J3.

Uus tahvel Office 365 lisateenusega sulle soodsalt!

Uus tahvel Office 365 lisateenusega sulle soodsalt!

Elisast saad mugavamaks ning paindlikumaks töö tegemiseks Lenovo IdeaTab MIIX 310-10ICR tahvelarvuti koos mobiilse interneti ja veebipõhise Office 365 teenusega vaid 27,74 € eest kuus!

Viimase peal hinnad ja pakkumised

Viimase peal hinnad ja pakkumised

Haara kinni võimalusest soetada endale telefon, tahvel või vajalik tarvik uskumatult soodsa hinnaga. Kiirusta – pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub, neid tooteid enam juurde ei tule!

Asukoht loeb!

Asukoht loeb!

Elisa mobiilse internetiga investeerid töötajate rahulolusse, inspireerid neid ning annad võimaluse teha tööd endale sobivas või vajalikus kohas. Nii suureneb motivatsioon ja paranevad tulemused. Meilt saad sobiva paketi hea hinnaga ja lisaks veel seadmed täiesti tasuta!

Pilvekontor 365

Pilvekontor 365

Elisa koostöös Microsoftiga esitleb: Elisa Pilvekontor 365, kus on ühendatud kaugtöö vabadus, koostöö tõhusus ja pilve turvalisus. Ainult Pilvekontor 365 pakettidega saad ühe kuutasu eest sideteenused, uusima Office'i kontoritarkvara, äriklassi meiliteenuse ja 1 TB pilvesalvestusruumi ettevõtte dokumentide salvestamiseks. Elisa aitab teil kogu kontori pilve kolida! 

1TB pilveruumi

1TB pilveruumi

Elisa Pilvekontor 365 1 TB mahuga pilveruum on soodne ja turvaline võimalus oma failide, fotode ja videote talletamiseks! Pilveruum tagab teile juurdepääsu oma failidele igal ajal, igast kohast ning ükskõik millisest internetiga varustatud seadmest!

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.