Pakkumised

Eeltelli Galaxy Note7!

Eeltelli Galaxy Note7!

Eeltelli endale Galaxy Note7 nutitelefon ja saad lisaks Samsungi virtuaalprillid Gear VR 2 (Tavahind 99 €)!

Uus tahvel Office 365 lisateenusega sulle soodsalt!

Uus tahvel Office 365 lisateenusega sulle soodsalt!

Elisast saad mugavamaks ning paindlikumaks töö tegemiseks Lenovo Yoga Tablet 3 tahvelarvuti koos mobiilse interneti ja veebipõhise Office 365 teenusega vaid 25,74 € eest kuus!

Asukoht loeb!

Asukoht loeb!

Elisa mobiilse internetiga saad tööd teha seal, kus sulle kõige rohkem meeldib või kus parasjagu vaja. Nii saad tunda ennast tööd tehes hästi ja vajadusel mugavalt asukohta vahetada. Võta endale või oma ettevõttele sobilik mobiilse interneti pakett Elisast ja saad vajaliku seadme kaasa tasuta!

Pilvekontor 365

Pilvekontor 365

Elisa koostöös Microsoftiga esitleb: Elisa Pilvekontor 365, kus on ühendatud kaugtöö vabadus, koostöö tõhusus ja pilve turvalisus. Ainult Pilvekontor 365 pakettidega saad ühe kuutasu eest sideteenused, uusima Office'i kontoritarkvara, äriklassi meiliteenuse ja 1 TB pilvesalvestusruumi ettevõtte dokumentide salvestamiseks. Elisa aitab teil kogu kontori pilve kolida! 

1TB pilveruumi

1TB pilveruumi

Elisa Pilvekontor 365 1 TB mahuga pilveruum on soodne ja turvaline võimalus oma failide, fotode ja videote talletamiseks! Pilveruum tagab teile juurdepääsu oma failidele igal ajal, igast kohast ning ükskõik millisest internetiga varustatud seadmest!

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.