Pakkumised

Uus tahvel Office 365 lisateenusega sulle soodsalt!

Uus tahvel Office 365 lisateenusega sulle soodsalt!

Elisast saad mugavamaks ning paindlikumaks töö tegemiseks Lenovo Yoga Tablet 3 tahvelarvuti koos mobiilse interneti ja veebipõhise Office 365 teenusega vaid 25,74 € eest kuus!

Asukoht loeb!

Asukoht loeb!

Elisa mobiilse internetiga saad tööd teha seal, kus sulle kõige rohkem meeldib või kus parasjagu vaja. Nii saad tunda ennast tööd tehes hästi ja vajadusel mugavalt asukohta vahetada. Võta endale või oma ettevõttele sobilik mobiilse interneti pakett Elisast ja saad vajaliku seadme kaasa tasuta!

Suhtle välismaal sama soodsalt kui Eestis

Suhtle välismaal sama soodsalt kui Eestis

Elisaga on Euroopas tõepoolest sama soodne kui Eestis. Ja reisikaaslaseks võta kiire kaamera ning kuni kaks päeva kestva akuga Sony. Osamaksetega ostes telefonidele mingit intressi ei lisandu!

Samsung Galaxy S7/S7 edge ostjale kaasa kingitus

Samsung Galaxy S7/S7 edge ostjale kaasa kingitus

Samsungil nüüd uus ja roosa pereliige! Samsung Galaxy S7/S7 edge uue nutitelefoni ostjale kaasa kingitus – 64GB mälukaart! Kampaania kestab kuni 03.07.2016.

Nupukast nutikani!

Nupukast nutikani!

Võtame vastu väljakutse testida legendi – kas nupu või nuti! Vaata lähemalt, kuidas nupu- ja nutitelefonid mõjutavad ettevõtte igapäevaelu.

Pilvekontor 365

Pilvekontor 365

Elisa koostöös Microsoftiga esitleb: Elisa Pilvekontor 365, kus on ühendatud kaugtöö vabadus, koostöö tõhusus ja pilve turvalisus. Ainult Pilvekontor 365 pakettidega saad ühe kuutasu eest sideteenused, uusima Office'i kontoritarkvara, äriklassi meiliteenuse ja 1 TB pilvesalvestusruumi ettevõtte dokumentide salvestamiseks. Elisa aitab teil kogu kontori pilve kolida! 

1TB pilveruumi

1TB pilveruumi

Elisa Pilvekontor 365 1 TB mahuga pilveruum on soodne ja turvaline võimalus oma failide, fotode ja videote talletamiseks! Pilveruum tagab teile juurdepääsu oma failidele igal ajal, igast kohast ning ükskõik millisest internetiga varustatud seadmest!

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.