Nutikalt Piiramatu Äri

On aeg tulla Elisasse, sest ainult meil saad endale või kogu firmale valida uuenduslikud Nutikalt Piiramatud Äri kõnepaketid. Ei ole tähtis, millises võrgus on su koostööpartnerid, sest soodsalt saad rääkida nende kõigiga.

Nutikalt Piiramatu Äri 5

5€/kuu
Piiramatu andmesidemaht!
100 tasuta SMS-i

Nutikalt Piiramatu Äri 5 on kuutasuline üksikpakett, mis võimaldab kasutada piiramatult interneti kiirusega kuni 1 Mbit/s, kõne kõikidesse Eesti mobiili-ja fiksvõrkudesse maksab nüüd 2 eurosenti.

Nutikalt Piiramatu Äri 15

15€/kuu
Räägi ja surfa
palju jaksad!

1000 kõneminutit
ja piiramatu mahuga internet

Nutikalt Piiramatu Äri 15 on kuutasuline üksikpakett, mis võimaldab ainult 15 euro eest rääkida ja mobiiliga surfata nii palju kui jaksad. Kui arve eestisiseste kõnede, mobiilse interneti, sõnumite eest on täna rohkem kui 15 € on aeg valida soodsam lahendus.

Nutikalt Piiramatu Äri 17

17€/kuu
Räägi, surfa, saada
sõnumeid palju jaksad!

1000 kõneminutit, 500 SMSi
ja piiramatu mahuga internet

Nutikalt Piiramatu Äri 17 on kuutasuline üksikpakett, mis võimaldab ainult 17 euro eest rääkida, sõnumeid saata ning mobiiliga surfata nii palju kui jaksad. Kui arve eestisiseste kõnede, mobiilse interneti, sõnumite eest on täna rohkem kui 17 € on aeg valida soodsam lahendus.

Nutikalt Piiramatu Äri 25

25€/kuu
Räägi, surfa ja saada
sõnumeid!

1000 kõneminutit, 1000 SMSi
ja piiramatu mahuga internet

Nutikalt Piiramatu Äri 25 on kuutasuline üksikpakett, mis võimaldab ainult 25 euro eest rääkida, sõnumeid saata ja mobiiliga surfata nii palju kui jaksad. Kui arve eestisiseste kõnede, mobiilse interneti, sõnumite eest on täna rohkem kui 25 € on aeg valida soodsam lahendus.