Piiramatud kõnepaketid

Kõnepakett Piiramatu võimaldab sul ühe kuutasu eest Elisa võrgus piiramatult helistada ja sõnumeid saata.

On aeg tulla Elisasse, sest ainult meil saad endale või kogu firmale valida uuendusliku Piiramatu kõnepaketi. Ei ole tähtis, millises võrgus on su koostööpartnerid, sest soodsalt saad rääkida nende kõigiga.

Piiramatu paketi puhul ei pea sa jälgima, millal täituvad paketi kõneminutid, sest Elisa võrgus võid rääkida nii palju, kui jaksad – ilma selle eest sentigi juurde maksmata. Teistesse võrkudesse helistamisel kehtib mõistliku kasutamise põhimõte, millega saad tutvuda allpool.

Piiramatu 22

22 €/kuu
Räägi palju jaksad!
Elisa võrgus piiramatult,
teistesse võrkudesse 10 tundi

Piiramatu 22 on kuutasuline üksikpakett, mis võimaldab ainult 22 euro eest rääkida ja sõnumeid saata nii palju kui jaksad. Kui arve eestisiseste kõnede ja sõnumite eest on täna rohkem kui 22€ on aeg valida soodsam lahendus.

Piiramatu 25

25 €/kuu
Räägi ja surfa palju jaksad!
Elisa võrgus piiramatult
kõneaega, teistesse
võrkudesse 10 tundi
ja mobiilset internetti,
teistesse võrkudesse 10 tundi

Piiramatu 25 on kuutasuline üksikpakett, mis võimaldab ainult 25 euro eest rääkida, sõnumeid saata ja mobiiliga surfata nii palju kui jaksad. Kui arve eestisiseste kõnede, mobiilse interneti, sõnumite eest on täna rohkem kui 25 € on aeg valida soodsam lahendus.

Piiramatu 39

39 €/kuu
Räägi palju jaksad!
Elisa võrgus piiramatult
kõneaega, teistesse
võrkudesse 30 tundi

Piiramatu 39 on Eestis ainulaadne firmapakett, mis võimaldab kuni 5-l töötajal Elisas täiesti piiramatult suhelda ja seda kõike ühise kuutasu eest.

Piiramatu 49

49 €/kuu
Räägi ja surfa palju jaksad!
Elisa võrgus piiramatult
kõneaega ja mobiilset internetti,
teistesse võrkudesse kõnesid
30 tundi.

Piiramatu 49 on Eestis ainulaadne firmapakett, mis võimaldab kuni 5-l töötajal Elisas täiesti piiramatult suhelda, sõnumeid saata ning mobiilis internetti kasutada seda kõike ühise kuutasu eest.