iPhone koos äripaketiga ühe soodsa kuutasu eest

Eksklusiivse iPhone’i telefoni võid kohe välja osta või soetada osamaksetega – nii ei pea kogu summat korraga välja käima, vaid tasud pikema aja vältel osade kaupa. Osamaksetele intressi ei lisandu ja telefoni saad kätte ilma sissemakseta!

Juurde saad valida oma vajadustele vastava äripaketi, mis sisaldab nii kõnesid, sõnumeid kui ka Elisa kvaliteetset 4G mobiilset internetti. Äripaketiga muudad oma nutitelefoni tõeliseks töövahendiks või meelelahutajaks.

Loe lähemalt

Elisast saad seadme intressivabalt!

Kasuta ära eelis, mille saad ainult Elisast: ostes telefoni või tahvelarvuti osamaksetega, ei lisandu summale intressi. Seega on hind sama sõltumata sellest, kas soovid maksta kogu ostusumma kohe ära või kahe aasta jooksul.

Elisast ostmise teeb veel mugavaks see, et seadme saad kätte ilma sissemaksuta.

Loe lähemalt

Sinu vajadustele vastav äripakett

Kõik Elisa äripaketid annavad sulle võimaluse kasutada peale kõnede ja sõnumite teenuse ka maksimaalse kiirusega mobiilset internetti. Nii muudad oma nutitelefoni tõeliseks töövahendiks või meelelahutajaks.

Ainulaadselt on alates Äri M paketist kõik Eesti-sisesed tavakõned piiramatus koguses tasuta. Lisaeelisena helistad alates Äri L paketist Põhjala ja Balti riikidesse tavahinnaga võrreldes kuus korda soodsamalt!

Vali enda vajadustele sobiv äripakett meie paketikalkulaatori abiga.

Alates 4 € kuus

Teenuse ülevaade

Uudised

 • GfK: Mobiiltelefonide müük tõusis juunikuus 11% võrra

  Uuringufirma GfK Retail & Technology andmetel ostsid Eesti elanikud juunikuus mobiiltelefone 11% võrra rohkem kui maikuus.

  Loe edasi
 • Elisa ehitas Pärnusse 300 000 puhkajat arvestava kvaliteetse 4G võrgu

  Elisa tihendas Pärnus ja Pärnu lähiümbruses 4G võrku, kahekordistades 4G tugijaamade arvu ja lisades 4G tugijaamu kohtadesse, kus neid seni ei olnud. Lisaks 41 000 põlispärnakale aitab uus võrk suvel ligi 300 000 puhkajal rahulikult kas või rannaliival pikutades oma puhkusepildid Instagrami, Dropboxi või mujale muretult üles laadida.

  Loe edasi
 • Seppänen: Elisa on sel poolaastal näidanud stabiilset kliendibaasi kasvu

  Käesolev poolaasta näitab Elisa kliendibaasi jätkuvat kasvu, võrreldes möödunud perioodi sama ajaga on kliendibaas kasvanud 18 441 kliendi võrra, ulatudes poolaasta lõpuks 665 894 kliendini.

  Loe edasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.