Samsung Galaxy A5

Uue Galaxy A5 teeb tõeliselt pilkupüüdvaks õhuke profiil, elegantne metallkorpus ja mudeli meeldiv kergus. Väga terav, selge ja värvirohke ekraan pakub oivalist vaatamiskogemust. Kõrge resolutsiooniga 13 MP tagakaamera võimaldab väga head pildikvaliteeti ja 5 MP esikaamera muudab telefoni suurepäraseks videokõnede pidamise vahendiks.

Mis peamine: 2 GB vahemälu ning võimsa ja säästliku protsessori abil täidab Galaxy A5 jõudlus ja kiirus ka nõudlikuima kasutaja soovid.

Samsung Galaxy A5 on valitud „Elisa soovitab“ nutitelefonide hulka just tänu neile üliheadele omadustele.

Alates 13,75 € kuus

Seadme detailinfo | Elisa soovitab

Samsung Galaxy Tab Active

Uudne äriklassi 8-tolline tahvelarvuti, millega saad teha tööd ka rasketes ilmaoludes.

Pilkupüüdvalt värvirohket ja terava pildiga ekraani kaitseb nüüd väiksemate põrutuste vastu ja kukkumise korral libisemiskindel kate. Tolmu- ja niiskuskindlus tagab töökindluse isegi vihma- ja lumesajus. Kaasas olev Tab Active-pliiats lubab töötada ka tingimustes, kus kinnaste äravõtmine ekraani puudutamiseks on raskendatud.

Võimas ja kiire protsessor hoiab seadme tõrgeteta töötamas. Sisseehitatud Ultra Power-režiim võimaldab ebavajalikud funktsioonid välja lülitada ning pikendada sellega aku tööaega. Et aku on eemaldatav, saad võtta alati kaasa lisaaku, et olla valmis töötama ka ootamatus olukorras.

Tahvelarvuti on saadaval soodushinnaga. Vali juurde sobiv mobiilse interneti pakett, millega saad asjad aetud ka kontorist eemal olles.

Alates 12 € kuus

Seadme detailinfo

Sinu vajadustele vastav äripakett

Kõik Elisa äripaketid annavad sulle võimaluse kasutada peale kõnede ja sõnumite teenuse ka maksimaalse kiirusega mobiilset internetti. Nii muudad oma nutitelefoni tõeliseks töövahendiks või meelelahutajaks.

Ainulaadselt on alates Äri M paketist kõik Eesti-sisesed tavakõned piiramatus koguses tasuta. Lisaeelisena helistad alates Äri L paketist Põhjala ja Balti riikidesse tavahinnaga võrreldes kuus korda soodsamalt!

Vali enda vajadustele sobiv äripakett meie paketikalkulaatori abiga.

Alates 4 € kuus

Teenuse ülevaade

Uudised

 • Elisa esinduste avamisajad kevadpühade ajal

  Kevadpühade ajal, 3.04 ja 05.04 on osad Elisa esindused avatud tavapärasest erinevatel aegadel.

  Loe edasi
 • Mõõtmistulemused: Elisal on neljas Eesti linnas parim levi siseruumides

  Käesoleva aasta alguses neljas Eesti linnas - Võrus, Viljandis, Jõhvis ja Rakveres – läbiviidud mõõtmistulemuste alusel pakub Elisa kõikides nendes linnades parimat levi siseruumides.

  Loe edasi
 • Tänasest on Elisa interneti püsiühendus ärikliendi kasutuses kõikjal Eestis

  Elisa tõi täna turule ainulaadse internetiteenuse ärikliendile, mis võimaldab interneti püsiühendust pakkuda kõikjal Eestis - ka seal, kuhu kaabel ei ulatu. Nimelt lisandus tänasest Elisa teiste püsiühenduste kõrvale ainulaadne raadiolingi tehnoloogial põhinev üle õhu püsiinternet.

  Loe edasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.