iPhone koos äripaketiga ühe soodsa kuutasu eest

Eksklusiivse iPhone’i telefoni võid kohe välja osta või soetada osamaksetega – nii ei pea kogu summat korraga välja käima, vaid tasud pikema aja vältel osade kaupa. Osamaksetele intressi ei lisandu ja telefoni saad kätte ilma sissemakseta!

Juurde saad valida oma vajadustele vastava äripaketi, mis sisaldab nii kõnesid, sõnumeid kui ka Elisa kvaliteetset 4G mobiilset internetti. Äripaketiga muudad oma nutitelefoni tõeliseks töövahendiks või meelelahutajaks.

Loe lähemalt

Elisast saad seadme intressivabalt!

Kasuta ära eelis, mille saad ainult Elisast: ostes telefoni või tahvelarvuti osamaksetega, ei lisandu summale intressi. Seega on hind sama sõltumata sellest, kas soovid maksta kogu ostusumma kohe ära või kahe aasta jooksul.

Elisast ostmise teeb veel mugavaks see, et seadme saad kätte ilma sissemaksuta.

Loe lähemalt

Sinu vajadustele vastav äripakett

Kõik Elisa äripaketid annavad sulle võimaluse kasutada peale kõnede ja sõnumite teenuse ka maksimaalse kiirusega mobiilset internetti. Nii muudad oma nutitelefoni tõeliseks töövahendiks või meelelahutajaks.

Ainulaadselt on alates Äri M paketist kõik Eesti-sisesed tavakõned piiramatus koguses tasuta. Lisaeelisena helistad alates Äri L paketist Põhjala ja Balti riikidesse tavahinnaga võrreldes kuus korda soodsamalt!

Vali enda vajadustele sobiv äripakett meie paketikalkulaatori abiga.

Alates 4 € kuus

Teenuse ülevaade

Uudised

 • GfK: Eesti tarbija ostab Balti riikides kõige enam 4G tahvleid

  Uuringufirma GfK Retail & Technology käesoleva aasta seitsme kuu andmetel on eestlased Baltikumi suurimad 4G tahvlite ostjad inimese kohta, edestades nii lätlasi kui ka leedukaid.

  Loe edasi
 • Elisa Võru esindus kolib seniselt pinnalt Võru Kagukeskusesse

  Elisa Võru esindus, mis on senini asunud Wõro Keskuses kolib septembri algusest uuele pinnale Kagukeskusesse. Värskel pinnal ja uue innovaatilise kujundusega Kagukeskuses asuv Elisa Võru esindus avatakse 4. septembril 2015.

  Loe edasi
 • Elisasse jõudis täiendav partii üliturvalisi mobiil-ID toega SIM-kaarte

  Tänasest on kõikides Elisa esindustes üle Eesti saadaval uued mobiil-ID SIM-kaardid, mis on kõrgema turvataseme ja pikema sertifikaatide kehtivusajaga. Uued kaardid on kolmik SIM-id, milles on olemas nii nano-, mikro- kui ka tavaline SIM-kaart.

  Loe edasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.