• Välisreisil surfad päevapiletiga muretult

  Välisreisil on internetiühendus hädavajalik, sest sageli on tarvis otsida infot ning suhelda kolleegide ja kodustega. Selleks saad Elisast hea lahendusena roaming’u päevapileti.

  Soodsa päevapiletiga on Sul juba ette sidekuludest selge ülevaade: mobiilse interneti päevapilet maksab Euroopas ainult 5 eurot.

  Loe edasi
 • Su uut nutiseadet kaitseb Elisa nutikindlustus

  Õnnetus ei hüüa tulles, aga õnneks on olemas Elisa nutikindlustus. See aitab hüvitada või remontida maha või vette kukkunud, põrutada saanud või varastatud nutitelefoni või tahvelarvuti.

  Sõlmi nutikindlustuse leping kohe, kui ostad uue seadme, ja naudi rahulikku meelt! Kingiks saad kaasa F-Secure’i viirusetõrje, mida kasutad pool aastat kuni kolmes seadmes täiesti tasuta.

  Loe edasi
 • Majuta oma ettevõtte server Elisas

  Elisa serverimajutuse tingimused tagavad täieliku sõltumatuse põhilistest välistest ohuteguritest. Sa ei pea enam muretsema voolukatkestuste, serveri kiiruse ega varguskindluse pärast, sest meie hoolitseme Su serveri eest.

  Elisas asub Su ettevõtte server suurepäraste tingimuste ja kontrollitud ligipääsuga asukohas.

  Loe edasi

Uudised

Facebook Youtube

Osamaksetega müük ja kindlustusteenus on finantsteenused. Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS. Tutvu teenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.